Workshopy

Přidejte se k nám a objevte svůj tvůrčí potenciál! 

Naše interaktivní workshopy vám nabídnou inspiraci, nové dovednosti a možnost setkat se s dalšími skvělými lidmi. Workshopy jsou vedené zkušenými lektory, kteří vás provedou celým tvůrčím procesem – a možná navíc objevíte svůj skrytý talent!

Na každý workshop je nutné se přihlásit přes rezervační formulář, který naleznete vždy pod popisem lektora. Workshopy jsou ZDARMA v rámci vstupenky, na místě bude možnost dobrovolně přispět lektorům.

Kapacita je omezená, proto neváhejte!

Hany Luu

Jsem makeup artist, která spojuje umění make-upu se skincare. S radostí vás zvu do svého kosmetického světa, kde každý tah štětcem a každý použitý produkt podtrhuje vaši jedinečnost. Přijďte se podívat a rozšířit své obzory o nové znalosti.

Pá 10. 5. v 15:00  příprava pleti před makeupem a ukázka jednoduchého denního líčení (neomezeně míst)

So 11. 5. v 15:00 – základy makeup taštičky a must-have produkty (neomezeně míst)

* do zprávy níže prosím napište o jaký workshop máte zájem *

Žeňa Grygoriev

Jmenuji se Žeňa Grygoriev, je mi 25 let a věnuji se umění. Moje hlavní náplň je malba, od portrétu až po různá auta, či jakékoliv zakázky, ale můj signature styl je upcycling tenisek a designer doplňku. Na art of život. se můžete těšit na workshop výroby cardholderů a na pestrou škálu mých nevydaných prací.

So 11. 5. 11:00 – výroba upcycled kožených cardholderů (5 míst)

* do zprávy níže prosím napište o jaký workshop máte zájem *


Klára Petrášová

Art mě provází celý život. Před dvěma lety jsem svou tvorbu konečně začala sdílet se světem. Baví mě zkoušet nové věci a techniky, neurčuje mě jen jeden styl umění.

Na art of život. uvidíte mou tvorbu obrazů a ručně malovaných klobouků. Také vás provedu zajímavými workshopy, kde si vyzkoušíte, kde až sahá vaše kreativita.

Věřím, že každý může být umělcem, bez ohledu na zkušenosti.

Těším se, Klára

Pá 10.5. 17:00 – malování obrazu ve tmě svítící barvou (10 míst)

So 11.5. 17:00 – malování abstraktu různými technikami: špachtle, houbičky, ruce a další dle vašeho výběru! (10 míst)

* do zprávy níže prosím napište o jaký workshop máte zájem *